An Unbiased View of et işareti

Apple marka Macbook bilgisayarlarda @ işareti yapmak için klavyenin üst Gentlemenüsünde bulunan sayılar arasında two tuşuna shift ile birlikte aynı anda basmak gerekiyor. Change+two tuş kombinasyonuna bastığınız zaman @ işaretini yapmış olursunuz.

Et (@) işaretinin ne anlama geldiğini ve hangi yöntemler ile yazılabileceğini inceledik. Cihazınızda ya da klavyenizde herhangi bir sorun yaşıyorsanız da en pratik yol buradan @ işaretini kopyalamak olacaktır.

Mətn Artistic Commons Attribution-ShareAlike lisenziyası altındadır, bəzi hallarda əlavə şərtlər tətbiq oluna bilər.

Seçiminizi yaptıktan sonra sağ altta bulunan Kopyala butonuna tıklayın ve @ işaretini dilediğiniz yere yapıştırın.

@ et işaretini kopyala yapıştır yaparak da kullanabilirsiniz. Hemen aşağıda sizler için büyük şekilde yer alan @ işaretini kopyalayarak kullanabilirsiniz.

Ne Nedir Vikipedi olarak sizlere en doğru bilgiyi araştırarak sunuyoruz. Yaptığımız araştırmalar neticesinde ansiklopedik bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle eğitim alanında, öğrencilerin faydasına olacak bilgileri sunmaya çalışıyoruz.

Your browser isn’t supported any longer. Update it to get the finest YouTube knowledge and our newest options. Learn more

Yukarıdaki Helloç bir yöntemi yapamadınız ve sorunu bir türlü anlayamadıysanız. Ee aceleniz de varsa sadece @ et işaretini kopyalayıp dilediğiniz yere yapıştırarak o anki işinizi halledebilirsiniz.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to obtain the finest YouTube experience and our most recent capabilities. Find out more

Özellikle e-mail adreslerini yazarken ve sosyal medyada birilerini etiketlemek için kullanacağınız @ işaretini yazımızdaki bilgileri kullanarak oluşturabilirsiniz.

Eğer Windows’dan Mac’e geçiş yaptıysanız, @ et işaretini yapamamanız da gayet typical. Bu yazımızda farklı klavyelerde, farklı işletim sistemlerinde @ et işareti nasıl yapılır göstereceğiz.

Tuş kombinasyonları yaparak kolaylıkla yapılabiliyor, istenen yere yazılması sağlanıyor. Klavye üzerinde yapılacak tuş kombinasyonları şunlardır.

Amerika’da yapılan bir ankette e-posta adreslerinde isimle sunucu adı hangi işaretle ayrılsın et işareti diye sorulduğunda $ yerine @ seçilmiştir.

“ALT GR+Q” tuşlarına aynı anda basarak hem Home windows’taki tarayıcılarda hem de Word’te @ işaretini yazabilirsiniz.

Q klavyeye sahip bir bilgisayar ekranında bu işareti görmek için 'Alt Gr' tuşuna ve Q harfine basılarak işaret elde edilir. Ayrıca Ctrl + Alt + Q tuşlarına sırasıyla basarak da @ işareti oluşturulur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *